Feladatok

  • Szükséges személyzet, gépek, nyersanyagok és eszközök tervezése gazdasági szempontok alapján
  • Gyártási folyamatok minőségellenőrzése
  • Munka- és környezetvédelmi előírások betartásának felügyelete és biztosítása
  • Feladatok kiadása és koordinálása, célok meghatározása, valamint a munkaeredmények ellenőrzése
  • Dolgozók iranyítása és a teljesítményértékelése
  • Korrekciós intézkedések kidolgozása és kivitelezése minőségi eltérések esetén
  • Felmerülő meghibásodások javításért való felelősseg

Elvárások

  • Szakképesítési vagy felsőfokú műszaki végzettség (pl. hegesztő, gépszerelő)
  • Többéves releváns szakmai és vezetői tapasztalat
  • Gyártásirányítási és minőségbiztosítási módszerek ismerete
  • MS-Office magabiztos kezelése, SAP előny
  • Kommunikációs és csapatmunka végzésére való képességek
  • Analitikus gondolkodásmód és strukturált munkavégzés

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra, valamint töltse fel bizonyítványait és egyébb más fontos dokumentumait (pl. referenciák, nyelvvizsga, tanúsítványok) önéletrajza és moticációs levele mellett!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért