Feladatok

  • Átfogó technikai keretrendszerekért való felelősség
  • Verifikációs és validációs folyamatok irányítása és vezetése
  • Verifikációs és validációs adatok és eredmények elemzése, dokumentálása, valamint bemutatása a tervezési felülvizsgálatokon
  • Felelősség a vezetői jelentésekért
  • Együttműködés a tervező mérnökökkel tervezéssel és teszteléssel kapcsolatos témakörökben

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (pl. gépésmérnök, villamosmérnöki)
  • Több mint 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat a verifikáció, validáció, és a tesztelés területén
  • Szervezési és kommunikációs készségek
  • Hadi/védelmi ipari ismeretek előnynek számítanak
  • MS-Office felhasználói ismerete
  • Kiváló angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Hajlandóság nemzetközi utazásokra

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra, valamint töltse fel bizonyítványait és egyébb más fontos dokumentumait (pl. referenciák, nyelvvizsga, tanúsítványok) önéletrajza és moticációs levele mellett!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért