Feladatok

  • Kapcsolattartói szerep különböző projektekkel kapcsolatos beszerzésekért a termékfejlesztéstől kezdve a sorozatgyártás befejezéséig
  • Közreműködés projekt-specifikus beszerzési stratégiák kidolgozásában a vevői igények figyelembevételével
  • Projektterv készítése és a projekt releváns mérföldköveinek ellenőrzésére
  • Stratégiai beszerzés támogatása szükséges projektinformációkkal
  • Részvétel az új projektek kalkulációinak elkészítésében, a célköltségek meghatározásában és az összes beszerzett alkatrész költségének nyomon követésében
  • Prototípusok és sorozatgyártások optimális beszerzéseinek és határidők betartásának biztosítása a beszerzési osztállyal való együttműködés keretében
  • Különböző állapotjelentések (pl. költségek, nyersanyagok elérhetősége)
  • Szoros együttműködés a németországi, brit és ausztrál mérnöki csapatokkal, valamint más funkcionális és vállalati részlegekkel (minőségbiztosítás, gyártás stb.)

Elvárások

  • Szakképesítési vagy felsőfokú végzettség gazdasági, műszaki vagy hasonló területen
  • Legalább 5 éves tapasztalat a projektbeszerzésében ipari környezetben
  • Nehézgép-, autó-, fém vagy hasonló iparágakban szerzett tapasztalat előny
  • Projektmenedzsment szaktudás és jó műszaki ismeretek
  • Önálló, felelősségteljes és célorientált munkavégzés
  • Nagyon jó angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Utazásra való hajlandóság

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra, valamint töltse fel bizonyítványait és egyébb más fontos dokumentumait (pl. referenciák, nyelvvizsga, tanúsítványok) önéletrajza és moticációs levele mellett!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért