Feladatok

  • Hegesztési eljárások fejlesztése az összes vállalati részleget érintően
  • Hegesztéssel kapcsolatos problémák megoldása és folyamatfejlesztés
  • Minőségbiztosítás területén dolgozók segítése hegesztéssel és a hegesztési ellenőrzéssel kapcsolatos kérdésekben
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel ügyféllátogatások/auditok során
  • Technikai jelentések, hegesztési eljárás specifikáció, szabványmunka dokumentum és munkautasítások készítése
  • Minőségfejlesztési oktatók irányítása közös együttműködések alatt
  • Részvétel hegesztőrobotokkal kapcsolatok problémák megoldásában és új hegesztési eljárások kifejlesztésében
  • Közreműködes jelenlegi hegesztő berendezések/szerszámok javításában, valamint új technológiákkal való kísérletezésekben és realizálásukban

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség, mint például gépészmérnök, hegesztőmérnök, anyagmérnök, kohómérnök, vegyészmérnök
  • Legalább 2 éves tapasztalat műszaki vagy gyártási/termelési környezetben, hegesztőmérnöki vagy hasonló pozícióban
  • Tapasztalat komplex hegesztési eljárások és fejlesztések terén, valamint kohászati ismeretek
  • Önálló munkavégzés, feladatok/problémák/projektek rangsorolásának képessége, CAD-tapasztalat
  • Alkalmazkodóképesség új folyamatokat és nyersanyagokat illetően
  • Robotprogramozási ismeretek előnyt jelentenek
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Utazásra való hajlandóság

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra, valamint töltse fel bizonyítványait és egyébb más fontos dokumentumait (pl. referenciák, nyelvvizsga, tanúsítványok) önéletrajza és moticációs levele mellett!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért