Feladatok

  • Részvétel a vállalat számítástechnikai eszközeinek jogosulatlan hozzáférések elleni védelmének biztosításában
  • Informatikai biztonsági ellenőrzések, rendszerellenőrzések és az információbiztonsági keretrendszerben működtettetett biztonsági rendszerek üzembiztonságának fenntartása
  • Hibaelhárítások és jelentések, valamint dokumentáció
  • Közreműködés virtuális csapatmunkákban és együttműködés határon túli kollégákkal
  • Nemzeti és nemzetközi informatikai biztonsági és konfigurációs követelmények megfelelésének vizsgálata és biztosítása

Elvárások

  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat információbiztonsági eljárások, végpontvédelem vagy L2 szintű támogatás területen
  • Tapasztalat fejlesztői környezetben, valamit információbiztonsági szabályzatok, irányelvek és ellenőrzések alkalmazásában
  • Vállalati hálózatépítési technológiák általános ismerete
  • Active Directory rutinos kezelése
  • Megbízhatóság, precizitás és ügyfélközpontúság
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra, valamint töltse fel bizonyítványait és egyébb más fontos dokumentumait (pl. referenciák, nyelvvizsga, tanúsítványok) önéletrajza és moticációs levele mellett!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért