Feladatok

  • Elektronikai alkatrészek beszerzése műszaki rajzok alapján
  • Ajánlattétel, tárgyalás és keretszerződések megkötése
  • Projekt-specifikus ellátási láncok kialakítása
  • Beszállítófejlesztés a célpiacok jellegzetességei alapján
  • Termékcsoport-specifikus stratégiák tervezése és kivitelezése
  • Költségoptimalizálás árelemzések és Make-or-Buy analízisek alapján

Elvárások

  • Szakképesítési vagy felsőfokú végzettség üzleti adminisztráció, közgazdaságtan, műszaki, beszerzési menedzsment vagy hasonló területen
  • Első releváns szakmai tapasztalat
  • Szerződésekkel kapcsolatos ismeretek
  • Stratégiai gondolkodás és tárgyalási készség
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nemzetközi utazásokra való hajlandóság

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra, valamint töltse fel bizonyítványait és egyébb más fontos dokumentumait (pl. referenciák, nyelvvizsga, tanúsítványok) önéletrajza és moticációs levele mellett!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért