Feladatok

  • Karbantartás, szerviz és gyártás szakterületekre irányuló képzésekhez oktatási anyagok készítése HTML5 technológiával
  • Oktatási anyagok és dokumentumok adminisztrációja
  • Műszaki információk helyes értelmezése
  • Szakmai szövegek fordítása angolról magyar nyelvre
  • Szerviz anyagok törzsadatainak létrehozása és karbantartása PLM-ben/SAP-ban
  • Meglévő adatkatalógusok konvertálása, frissítése és karbantartása

Elvárások

  • Médiatervezéssel, műszaki szerkesztéssel vagy hasonló szakterülettel kapcsolatos végzettség
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat
  • HTML5 és/vagy más grafikai tervezési programok biztos kezelése
  • Automatikus folyamatirányító rendszerek (MS Office, PDM, SAP, Doors, UG/Catia PDM) ismerete
  • Alapvető fémfeldolgozó ipari (vagy hadiipari) ismeretek
  • Jó műszaki ismeretek és szakszókincs
  • Kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban, valamint jó német nyelvtudás írásban

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra, valamint töltse fel bizonyítványait és egyébb más fontos dokumentumait (pl. referenciák, nyelvvizsga, tanúsítványok) önéletrajza és moticációs levele mellett!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért