Feladatok

  • Gyártás és karbantartásal kapcsolatos műszaki képzések önálló előkészítése és megszervezése és gyakorlása nemzetközi környezetben
  • Műszaki adatok keresése (PLM és/vagy SAP rendszerben)
  • Oktatási anyagok kezelése, összeállítása és továbbítása
  • Szabályzatoknak való megfelelés vizsgálata
  • Tanfolyam résztvevőinek és előadóinak támogatása, beleértve az utazásszervezést is
  • Képzéseken közreműködő személyzet utasítása (pl. tolmács)
  • Saját szaktudás bővítése a gyártástechnológiákkal kapcsolatosan (pl. hegesztés, ragasztás, összeszerelés stb.)
  • Belföldi és külföldi üzleti utazások

Elvárások

  • Szakképesítési vagy felsőfokú végzettség üzleti adminisztráció, közgazdaságtan, műszaki vagy hasonló területen
  • Első releváns szakmai tapasztalat
  • Gyártástechnológiákkal kapcsolatos tapasztalatok (pl. hegesztés, ragasztás, festés vagy összeszerelés) elengedhetetlen
  • Kiváló műszaki ismeretek
  • Tapasztalat PDM és/vagy ERP (SAP) rendszerekkel és MS-Office magabiztos kezelése
  • Hadiipari vagy katonai ismeretek/tapasztalatok előnynek számítanak
  • Szervezési és koordinációs készségek
  • Kiváló angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Nemzetközi utazásokra való hajlandóság

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra, valamint töltse fel bizonyítványait és egyébb más fontos dokumentumait (pl. referenciák, nyelvvizsga, tanúsítványok) önéletrajza és moticációs levele mellett!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért