Feladatok

  • Segítségnyújtás a vállalat számviteli elveinek, gyakorlatának és eljárásainak kialakításában, fenntartásában.
  • Havi, negyedéves és éves pénzügyi jelentések készítése a belső vezetés és az anyavállalat számára.
  • Havi áfa és banki jelentések elkészítése.
  • Költségigazolási információk nyújtása a külső könyvvizsgáló számára.
  • Naplóbejegyzések könyvelése az elhatárolt kiadásokra és bevételekre vonatkozóan.
  • ÁFA áttekintése, kapcsolattartói feladatok.
  • A könyvvizsgálat támogatása.
  • A befektetett eszközök könyvelésének fenntartása, beleértve a nyitott tőkeprojekteket is.
  • A szállítói törzsadatok karbantartását figyelemmel követni.
  • Pénzügyi és egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Alapszakos diploma számvitelből vagy ezzel egyenértékű végzettség és tapasztalat kombinációja
  • Minimum 1-3 év gyártási számviteli tapasztalat
  • Kiváló számítógépes ismeretek, MS Office és SAP (FI / CO)

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra, valamint töltse fel bizonyítványait és egyébb más fontos dokumentumait (pl. referenciák, nyelvvizsga, tanúsítványok) önéletrajza és moticációs levele mellett!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • Munka és magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért