Feladatok

  • Az üzemi berendezések karbantartási és beszerzési projektjeinek tervezése és támogatása
  • Irodai koncepciók létrehozása
  • Speciális berendezések, például felső daruk ellenőrzésének és javításának elrendelése
  • Részvétel a balesetvédelmi előírások betartásában
  • Központi kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal egyaránt
  • Munkatervezés a meglévő stratégiák figyelembevételével

Elvárások

  • Befejezett műszaki tanulmányok építőmérnöki, gépészmérnöki vagy építészmérnöki területen, vagy ennek megfelelő befejezett műszaki képzés releváns szakmai tapasztattal
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat meglévő épületekkel kapcsolatos felújítások és átalakítások területén
  • Létesítménygazdálkodással, létesítmény üzemeltetési ismeretek
  • Baleset-megelőzési előírások, emellett speciális berendezések, például anyagmozgató berendezések (daruk) koordinációjának ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Strukturált gondolkodásmód és önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és csapatmunkára való képesség
  • Utazási hajlandóság
  • Gép- és üzemmérnöki területen szerzett ismeretek előnyt jelentenek

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra, valamint töltse fel bizonyítványait és egyéb más fontos dokumentumait (pl. referenciák, nyelvvizsga, tanúsítványok) önéletrajza és motivációs levele mellett!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért