Feladatok

  • „Best practice” ütemezési eljárások alkalmazása több projektre kiterjedő ütemtervek kidolgozásához, megvalósításához és irányításához
  • Annak biztosítása, hogy a projektütemterv lehetővé tegye a szabványosított KPI-k kidolgozását és kezelését
  • Pontos és időszerű ütemtervi jelentések készítése
  • Az ütemterv végrehajtásának, fő befolyásoló tényezőinek és kritikus folyamatainak nyomon követése, elemzése és jelentése
  • A projekt előrehaladásának értelmezése, elemzése és jelentése a megtermelt érték (Earned Value) szempontjából
  • Projekttervezéssel és –ellenőrzéssel kapcsolatos folyamatok kidolgozása és alkalmazása
  • Projekt workshopokban való részvétel, a projektütemterv kidolgozásának és irányításának támogatása érdekében
  • Segítségnyújtás potenciális kockázatok és problémák következményeinek elemzésében
  • Útmutatás és képzés nyújtása „best practice”-ek alapján más ütemtervel dolgozó munkatársaknak arról, hogyan lehet a legoptimálisabban kidolgozni, alkalmazni és értelmezni az ütemtervet és az Earned Value Management adatokat

Elvárások

  • Műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • Több éves tapasztalat hasonló pozícióban
  • Megalapozott ismeretek a projektmenedzsmentben, különösen projekt kontrolling
  • Kívánatos az Earned Value és a kockázatmenedzsment területén szerzett tapasztalat
  • Tervezési technikák és eszközök ismerete
  • Strukturált, körültekintő és független munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Informatikai affinitás, SAP központi moduljainak és funkcióinak ismerete
  • Magabiztos fellépés és az adott helyzetnek megfelelő viselkedés
  • Utazásra való hajlandóság

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

A Rheinmetall Hungary Zrt. a Rheinmetall konszern része, és fontos szerepet játszik a Zrínyi 2026 Honvédelmi és Haderőfejlesztési Programban, amely a fegyveres erők modern felszerelésére összpontosít, és magában foglalja az újonnan kifejlesztett Lynx gyalogsági harcjármű helyi gyártását.

A tõzsdén jegyzett Rheinmetall AG, integrált technológiai cégcsoportként, világszerte több mint 25 000 alkalmazottal, egy jelentõs, nemzetközileg sikeres vállalatot testesít meg, amely innovatív termék- és szolgáltatásválasztékkal különbözõ piacokon tevékenykedik. Ismert fejlesztõi partnerként és a globális autóipar közvetlen beszállítójaként, valamint vezetõ nemzetközi biztonságtechnikai rendszerházként a Rheinmetall hosszú távú megatrendeket alkalmaz az alaptechnológiákban szerzett magas szintû szakértelmére támaszkodva, és innovatív megoldásokat dolgoz ki jövõorientált új magas növekedési potenciállal rendelkezõ piacok igényei szerint a biztonságos és élhetõ jövõ érdekében. A fenntarthatóságra történõ összpontosítás a Rheinmetall stratégiájának szerves része. A vállalat célja, hogy 2035 -re elérje a CO2-semlegességet.