Feladatok

  • Az RHUN európai tevékenységeiből eredő meghatározott compliance kötelezettségek kezelése és betartása. Ellenőrzési rendszerek kidolgozása és felügyelete a jogi irányelvek és belső irányelvek megsértésének megelőzése vagy kezelése érdekében.
  • A belső kontrollok és irányelvek hatékonyságának értékelése és folyamatos javítása.
  • Az eljárások, jelentések stb. rendszeres felülvizsgálata a rejtett kockázatok vagy a nem megfelelőséggel kapcsolatos problémák azonosítása érdekében.
  • A vállalati politikák kidolgozása, módosítása és végrehajtása
  • Együttműködés a Rheinmetall Corporate Compliance és a helyi HR részlegekkel a szabványok és előírások betartásának ellenőrzése érdekében.
  • A vállalat jövőbeli vállalkozásainak az értékelése a lehetséges compliance kockázatok azonosítása érdekében.
  • Vizsgálatok lefolytatása a compliance problémák gyökerének azonosítása és megoldása érdekében
  • Képzések tartása a RHUN vállalat munkatársainak oktatása érdekében a fontos compliance eljárásokról és irányelvekről
  • A Rheinmetall AG-n belüli szabályozási fejlemények nyomon követése a megfelelőség-ellenőrzés legjobb gyakorlatainak fejlesztése terén
  • Naprakész ismeretek fenntartása a védelmi piaci üzletágra vonatkozó szabályozási fejlődésről és trendekről
  • Szükség szerint jelentések készítése a felső vezetés és a külső szabályozó szervek számára
  • A RHUN Compliance munkanyelve az angol

Elvárások

  • Felsőfokú jogi, pénzügyi vagy üzleti adminisztrációs végzettség, és ennek megfelelő, legalább 3 éves szakmai compliance tapasztalat.
  • Erős interperszonális és kommunikációs készségek, amelyek lehetővé teszik a hatékony kommunikációt a compliance csoporton belül, és a régió egész területén kezdeményezések vezetéséhez.
  • A megfelelőségért felelős vezetőként/szakértőként szerzett igazolt tapasztalat nagy előnyt jelent.
  • Az iparági szabványok és szabályozások alapos ismerete.
  • A jelentési eljárások és a nyilvántartás vezetésének kiváló ismerete
  • Üzleti érzék és a jogszerűség iránti elkötelezettség.
  • Módszeres és szorgalmas, kiváló tervezői képességek
  • Analitikus gondolkodás, képesség "átlátni" az eljárások és szabályozások összetettségét.
  • "B" típusú vezetői engedély;
  • Strukturált gondolkodásmód és önálló munkavégzés;
  • Hajlandóság külföldi és belföldi utazásokra;
  • Problémák elemzése, alternatív megoldások azonosítása, a javasolt intézkedések következményeinek előrejelzése és ajánlások megfogalmazása a célok támogatása érdekében;
  • Több folyamatban lévő projekt irányítása,
  • Középfok fölötti angol és/vagy német nyelvtudás.

 Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

A Rheinmetall Hungary Zrt. a Rheinmetall konszern része, és fontos szerepet játszik a Zrínyi 2026 Honvédelmi és Haderőfejlesztési Programban, amely a fegyveres erők modern felszerelésére összpontosít, és magában foglalja az újonnan kifejlesztett Lynx gyalogsági harcjármű helyi gyártását.

A tõzsdén jegyzett Rheinmetall AG, integrált technológiai cégcsoportként, világszerte több mint 25 000 alkalmazottal, egy jelentõs, nemzetközileg sikeres vállalatot testesít meg, amely innovatív termék- és szolgáltatásválasztékkal különbözõ piacokon tevékenykedik. Ismert fejlesztõi partnerként és a globális autóipar közvetlen beszállítójaként, valamint vezetõ nemzetközi biztonságtechnikai rendszerházként a Rheinmetall hosszú távú megatrendeket alkalmaz az alaptechnológiákban szerzett magas szintû szakértelmére támaszkodva, és innovatív megoldásokat dolgoz ki jövõorientált új magas növekedési potenciállal rendelkezõ piacok igényei szerint a biztonságos és élhetõ jövõ érdekében. A fenntarthatóságra történõ összpontosítás a Rheinmetall stratégiájának szerves része. A vállalat célja, hogy 2035 -re elérje a CO2-semlegességet.

Elérhetőség

Felelős kapcsolattartó személy: Merch Leonie

Toborzási hotline: Angyal Korinna (magyar anyanyelvű)

+49 2131 5350 7671