Feladatok

  • A bejövő műszaki áruk ellenőrzésének független elvégzése a szerelvényeken és az elektronikus alkatrészeken.
  • A beszállítóktól származó vizsgálati dokumentáció felülvizsgálata és jóváhagyása
  • Hibajegyzőkönyvek készítése a hibajelentések alapjául szolgáló hibajegyzőkönyvek elkészítése
  • Kérdések tisztázása a belső interfészekkel
  • Az alkatrészminőség meghatározásához/értékeléséhez szükséges mérési feladatok elvégzése
  • Ellenőrzési tervek készítése és felülvizsgálata az SAP-ban

Elvárások

  • Sikeresen elvégzett szakképzés az autóipari vagy mechatronikai területen
  • Kívánatos a minőségirányítás területén szerzett kiegészítő képzettség
  • Legalább 4 év munkatapasztalat
  • Hasonló feladatokkal kapcsolatos munkatapasztalat
  • Stressztűrő képesség nagyobb munkaterhelésekkor is
  • Nyelvtudás: Angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

A Rheinmetall Hungary Zrt. a Rheinmetall konszern része, és fontos szerepet játszik a Zrínyi 2026 Honvédelmi és Haderőfejlesztési Programban, amely a fegyveres erők modern felszerelésére összpontosít, és magában foglalja az újonnan kifejlesztett Lynx gyalogsági harcjármű helyi gyártását.

A tõzsdén jegyzett Rheinmetall AG, integrált technológiai cégcsoportként, világszerte több mint 25 000 alkalmazottal, egy jelentõs, nemzetközileg sikeres vállalatot testesít meg, amely innovatív termék- és szolgáltatásválasztékkal különbözõ piacokon tevékenykedik. Ismert fejlesztõi partnerként és a globális autóipar közvetlen beszállítójaként, valamint vezetõ nemzetközi biztonságtechnikai rendszerházként a Rheinmetall hosszú távú megatrendeket alkalmaz az alaptechnológiákban szerzett magas szintû szakértelmére támaszkodva, és innovatív megoldásokat dolgoz ki jövõorientált új magas növekedési potenciállal rendelkezõ piacok igényei szerint a biztonságos és élhetõ jövõ érdekében. A fenntarthatóságra történõ összpontosítás a Rheinmetall stratégiájának szerves része. A vállalat célja, hogy 2035 -re elérje a CO2-semlegességet.

Elérhetőség

Felelős kapcsolattartó személy: Merch Leonie

Toborzási hotline: Schönekker Gabriella (magyar anyanyelvű)

+49 170 888 2509