Feladatok

  • Belső és külső ügyfelek tesztelési, mérési feladatainak beállítása és tervezése
  • Hibaelemzés az okok azonosításával és korrekciós intézkedésekkel
  • Vizsgálati jelentések készítése belső és külső ügyfelek számára
  • Mérési programok készítése automatizált 3D mérőcellához
  • Mérési és vizsgálati eredmények megjelenítése és prezentálása
  • A vizsgálóberendezések kezelésének megszervezése és végrehajtása
  • A metrológiai szabványok követelményeinek értékelése és gyakorlati megvalósítása
  • Részvétel a szabványügyi bizottságokban vagy az RLS metrológiai munkacsoportjaiban
  • Új mérési eljárások kidolgozása, műszaki megvalósítása és ellenőrzése
  • A mérési bizonytalanságok és a vizsgálóberendezések képességeinek értékelése
  • A mérőlaboratórium felkészítése a DIN EN ISO 17025 - Akkreditált vizsgálólaboratórium szerinti tanúsításra.

Elvárások

  • Befejezett egyetemi diploma vagy szakképzés a mérnöki tudományok területén vagy hasonló területen
  • Többéves releváns munkatapasztalat
  • Méréstechnikai programok, teszt- és mérőberendezések használatának ismerete.
  • Magabiztos az automatizált méréstechnikai ismeretek
  • Statisztikai ismeretek
  • Erős kommunikációs és csapatmunkára való készség
  • Jó angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Alapvető utazási hajlandóság

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

A Rheinmetall Hungary Zrt. a Rheinmetall konszern része, és fontos szerepet játszik a Zrínyi 2026 Honvédelmi és Haderőfejlesztési Programban, amely a fegyveres erők modern felszerelésére összpontosít, és magában foglalja az újonnan kifejlesztett Lynx gyalogsági harcjármű helyi gyártását.

A tõzsdén jegyzett Rheinmetall AG, integrált technológiai cégcsoportként, világszerte több mint 25 000 alkalmazottal, egy jelentõs, nemzetközileg sikeres vállalatot testesít meg, amely innovatív termék- és szolgáltatásválasztékkal különbözõ piacokon tevékenykedik. Ismert fejlesztõi partnerként és a globális autóipar közvetlen beszállítójaként, valamint vezetõ nemzetközi biztonságtechnikai rendszerházként a Rheinmetall hosszú távú megatrendeket alkalmaz az alaptechnológiákban szerzett magas szintû szakértelmére támaszkodva, és innovatív megoldásokat dolgoz ki jövõorientált új magas növekedési potenciállal rendelkezõ piacok igényei szerint a biztonságos és élhetõ jövõ érdekében. A fenntarthatóságra történõ összpontosítás a Rheinmetall stratégiájának szerves része. A vállalat célja, hogy 2035 -re elérje a CO2-semlegességet.

Elérhetőség

Felelős kapcsolattartó személy: Merch Leonie

Toborzási hotline: Angyal Korinna (magyar anyanyelvű)

+49 2131 5350 7671