Feladatok

  • Tárgyalások lefolytatása és megrendelések leadása konkrét specifikációk keretében, különös tekintettel a jövőbeni rendelési mennyiségekre
  • A rendelési folyamatok önálló kezelése (SAP-ban) és a beszerzési tranzakciók dokumentálása
  • Műszaki/kereskedelmi ajánlatok beszerzése és értékelése (pl. árösszehasonlítás)
  • Határidő-követés végrehajtása, beleértve a figyelmeztetést is (pl. ajánlati kötöttségi határidők, szállítások, rendelés-visszaigazolások, tanúsítványok)
  • Reklamációs bejelentések feldolgozása a stratégiai vagy projektbeszerzési vezetővel egyeztetve (hibák bejelentése, dokumentálás meghatározott eszközökben, koordináció az interfészpartnerekkel és a beszállítókkal)
  • A specifikációk ellenőrzése a teljesség/megalapozottság szempontjából és az eltérések tisztázása (nem technikai jellegű), valamint a követelmények egyeztetése az SAP-val és a stratégiai vagy projektbeszerzési vezetővel és más interfészpartnerekkel való közvetlen koordinációban
  • A kritikus beszerzési tranzakciók proaktív elemzése és ellenintézkedések kezdeményezése

Elvárások

  • Sikeresen elvégzett felsőfokú műszaki végzettség vagy 3 éves műszaki szakképzés és többéves szakmai tapasztalat, valamint speciális továbbképzés vagy más módon szerzett szakmai ismeretek
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (SAP, MS Office)
  • Jó angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Interkulturális ismeretek
  • Tárgyalási készség
  • Kiváló kommunikációs készség és asszertivitás
  • Önállóság és nagyfokú kezdeményezőkészség
  • Nemzetközi utazásokra való hajlandóság

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

A Rheinmetall Hungary Zrt. a Rheinmetall konszern része, és fontos szerepet játszik a Zrínyi 2026 Honvédelmi és Haderőfejlesztési Programban, amely a fegyveres erők modern felszerelésére összpontosít, és magában foglalja az újonnan kifejlesztett Lynx gyalogsági harcjármű helyi gyártását.

A tõzsdén jegyzett Rheinmetall AG, integrált technológiai cégcsoportként, világszerte több mint 25 000 alkalmazottal, egy jelentõs, nemzetközileg sikeres vállalatot testesít meg, amely innovatív termék- és szolgáltatásválasztékkal különbözõ piacokon tevékenykedik. Ismert fejlesztõi partnerként és a globális autóipar közvetlen beszállítójaként, valamint vezetõ nemzetközi biztonságtechnikai rendszerházként a Rheinmetall hosszú távú megatrendeket alkalmaz az alaptechnológiákban szerzett magas szintû szakértelmére támaszkodva, és innovatív megoldásokat dolgoz ki jövõorientált új magas növekedési potenciállal rendelkezõ piacok igényei szerint a biztonságos és élhetõ jövõ érdekében. A fenntarthatóságra történõ összpontosítás a Rheinmetall stratégiájának szerves része. A vállalat célja, hogy 2035 -re elérje a CO2-semlegességet.

Elérhetőség

Felelős kapcsolattartó személy: Leonie Merch

Toborzási hotline: Schönekker Gabriella (magyar anyanyelvű)

+49 170 888 2509