Feladatok

Rheinmetall Polycharge: A következő generációs kondenzátor termékek terén vezető szerepet tölt be.
A kondenzátorok nélkülözhetetlenek; azonban az őket működtető technológiák nem tudtak lépést tartani az általuk kiszolgált piacokkal és termékekkel. Mivel az elektronikus rendszerek egyre kisebbek és könnyebbek, a kondenzátor gyakran korlátozó tényező.
Ezért létezik a Rheinmetall Polycharge - azzal a céllal, hogy vezető szerepet töltsön be az autóipari és ipari alkalmazások akkumulátoros elektromos rendszereihez használt, valóban forradalmi DC-kapcsoló kondenzátorok fejlesztésében és gyártásában, amelyek inspirálják és lehetővé teszik ügyfeleink számára, hogy újradefiniálják a lehetséges szó tartalmát az általuk kiszolgált piacokon. És ezért keressük Önt: hogy velünk együtt úttörő szerepet vállaljon a nagy energiasűrűségű, magas hőmérsékletű DC link kondenzátor termékek fejlesztésében és gyártásában.

  • Az e-mobilitási alkalmazásokhoz szükséges alkatrészek, például inverterek, teljesítménymodulok, DC-Link kondenzátorok fejlesztése (elektronika, mechanika, elektromosság)
  • A megfelelő fejlesztési tevékenységek irányítása a speciális részlegeken
  • Szoros együttműködés a belső részlegekkel, különösen az elektronikával, a tesztberendezésekkel, a prototípusgyártással és a gyártással
  • Önálló műszaki felelősségvállalás az előremutató fejlesztésért az ajánlattételi fázistól a PDP-folyamat szerinti sorozatgyártásig
  • Az alapcsapat felügyelete egy mátrix-szervezetben
  • Összehangolás és szoros együttműködés az ügyfelekkel és a beszállítókkal

Elvárások

  • Villamosmérnöki, elektronikai mérnöki vagy hasonló szakon végzett tanulmányok, lehetőleg elektromobilitás szakirányú végzettséggel
  • Műszaki vezetésben és ügyfélszolgálat terén szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú jártasság a projektek vezetésében a sorozatgyártás megkezdéséig
  • Alapvető ismeretek az elektronika, elektrotechnika, mechatronika területén
  • Projektmenedzsment-képességek és LEAN-módszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Előnyt jelent a verziókezelő eszközökkel és az SAP-val kapcsolatos tapasztalat
  • Szisztematikus munkamintázat és erős analitikai készség
  • Jó angol és magyar nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Az Érzékelők és aktuátorok üzletágunk kiemelkedő szakértelme a mobilitási és ipari ágazatokban használt hő- és folyadékmenedzsment alkalmazások területén szerzett tapasztalatokon alapszik. Az öt üzleti egység: Actuators, Automotive Emission Systems, Commercial Diesel Systems, Pump Technology és Solenoid Valves megoldásokat fejleszt a mobilitás olyan nagy kihívásaira, mint a méret- és károsanyag-kibocsátás csökkentése, a hatékonyság növelése a teljesítmény egyidejű optimalizálásával. Az átfogó termékportfólió az EGR-rendszerek, elektromotoros fojtó-, vezérlő- és kipufogószelepek, mágnesszelepek, működtetők és szelepvezérlő rendszerek, valamint olaj-, víz- és vákuumszivattyúk széles választékát foglalja magában személygépkocsik, haszongépjárművek és terepjáró alkalmazások számára a könnyű- és nehézgépjárművektől a nehézgépjárművekig, valamint ipari alkalmazásokhoz.

A tõzsdén jegyzett Rheinmetall AG, integrált technológiai cégcsoportként, világszerte több mint 25 000 alkalmazottal, egy jelentõs, nemzetközileg sikeres vállalatot testesít meg, amely innovatív termék- és szolgáltatásválasztékkal különbözõ piacokon tevékenykedik. Ismert fejlesztõi partnerként és a globális autóipar közvetlen beszállítójaként, valamint vezetõ nemzetközi biztonságtechnikai rendszerházként a Rheinmetall hosszú távú megatrendeket alkalmaz az alaptechnológiákban szerzett magas szintû szakértelmére támaszkodva, és innovatív megoldásokat dolgoz ki jövõorientált új, magas növekedési potenciállal rendelkezõ piacok igényei szerint a biztonságos és élhetõ jövõ érdekében. A fenntarthatóságra történõ összpontosítás a Rheinmetall stratégiájának szerves része. A vállalat célja, hogy 2035 -re elérje a CO2-semlegességet.

Elérhetőség

Felelős kapcsolattartó személy: Merch Leonie

Toborzási hotline: Schönekker Gabriella (magyar anyanyelvű)

+49 170 888 2509