Feladatok

  • A szoftverfejlesztési és tesztelési csoport műszaki és személyzeti vezetése
  • A fejlesztési projektek és erőforrások tervezése és koordinálása, az ütemterv és a költségcélok nyomon követése, valamint a minőségi szabványoknak való megfelelés biztosítása
  • Magabiztos műszaki véleményezés, együttműködés a csoport tagjaival, beleértve a szoftver- és rendszerarchitektúrába való mélyreható betekintést is
  • Munkacsoport bővítése, motiválása, toborzási feladatok és tehetségfejlesztés
  • műszaki és szervezeti egyeztetés a német anyavállalattal
  • Rendszeres jelentéstétel a felsőbb vezetésnek, valamint aktív részvétel a jövőbeli stratégiai műszaki irányvonal meghatározásában

Elvárások

  • B.Sc. diploma informatika, mérnöki vagy kapcsolódó szakterületről
  • több mint 10 éves releváns mérnöki tapasztalat objektumorientált tervezés, adatstruktúrák és algoritmusok terén
  • minimum 3 év tapasztalat nagy szoftverfejlesztő csapatok irányításában
  • a szoftverfejlesztési és tesztelési módszerek, folyamatok és eszközök mélyreható ismerete, részletekre való figyelem és erős problémamegoldó készség
  • gyakorlatias mentalitás, meggyőző kommunikáció és magabiztos személyiség
  • nagyfokú kezdeményezőkészség és érvényesülési képesség
  • folyékony magyar és angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • nemzetközi utazási hajlandóság

Digitalizáció, hálózatépítés, kiber - a konszern elektronikus megoldások részlege a rendszerhálózat teljes láncát lefedi, az érzékelőktől a platformok és a katonák hálózatba kapcsolásán át az effektorok (részben) automatizált összekapcsolásáig. Ezt egészítik ki a kibertérben használható védelmi megoldások. A Rheinmetall ezen divíziójának további tevékenységi területei közé tartoznak az átfogó képzési és szimulációs megoldások, amelyekhez a vállalat több mint 40 éves tapasztalattal járul hozzá. Ezen kívül üzemeltetői megoldásokat is kínálunk repülőgépek számára. A divízió a Légvédelmi és Radarrendszerek, az Integrált Elektronikai Rendszerek és a Műszaki Kiadványok üzletágakra oszlik.

A világszerte több mint 25 000 alkalmazottat foglalkoztató, integrált technológiai csoportként a tőzsdén is jegyzett Rheinmetall AG egy erős anyagi háttérrel, sikeres nemzetközi tevékenységgel rendelkező vállalat, amely különböző piacokon rendkezik innovatív termék- és szolgáltatáskínálattal. A Rheinmetall a globális autóipar elismert fejlesztési partnereként és közvetlen beszállítójaként, valamint a biztonságtechnika vezető nemzetközi rendszerházaként az alaptechnológiák magas szintű szakértelmére támaszkodva foglalkozik a hosszú távú megatrendekkel, azonosítja a nagy növekedési potenciállal rendelkező, életképes új piacokat, és innovatív megoldásokat fejleszt ki a biztonságos és élhető jövő érdekében. A fenntarthatóságra való összpontosítás a Rheinmetall stratégiájának szerves részét képezi. A vállalat célja, hogy 2035-re CO2-semlegességet érjen el.

Elérhetőség

Felelős kapcsolattartó személy: Ms. Sullivan

Toborzási hotline: Schönekker Gabriella (magyar anyanyelvű)

+49 170 888 2509