Feladatok

  • A munkavállalók és a vezetők független és szakmai támogatása az összes HR-ügyben a munkavállalók életciklusa során

  • A stratégiai személyzeti tervezés proaktív végrehajtása a vezetéssel összehangolva
  • Támogatást nyújtani az új helyi egységek szervezeti struktúráinak létrehozásában
  • A HR-folyamatok optimalizálása és továbbfejlesztése (pl. onboarding, szerződések ápolása stb.)
  • HR-projektek kutatása és végrehajtása
  • Kapcsolattartóként közreműködni a bérszámfejtésben és a HR-fejlesztésben, illetve a havi jelentések karbantartása

Elvárások

  • Vállalatirányítási / üzleti végzettség emberi erőforrások szakiránnyal vagy ehhez hasonló képzés

  • Több éves szakmai tapasztalat hasonló pozícióban
  • Innovatív, kreatív és kommunikatív HR-személyiség, erős gyakorlatias mentalitással
  • Nagyon jó angol nyelvtudás írásban és szóban
  • utazási hajlandóság nemzetközi viszonylatban
  • MS Office programok jó ismerete

    Kérjük, hogy pályázati dokumentumait angol nyelven küldje el nekünk.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • A munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

A Rheinmetall Hungary Zrt. a Rheinmetall konszern része, és fontos szerepet játszik a Zrínyi 2026 Honvédelmi és Haderőfejlesztési Programban, amely a fegyveres erők modern felszerelésére összpontosít, és magában foglalja az újonnan kifejlesztett Lynx gyalogsági harcjármű helyi gyártását.

A tõzsdén jegyzett Rheinmetall AG, integrált technológiai cégcsoportként, világszerte több mint 25 000 alkalmazottal, egy jelentõs, nemzetközileg sikeres vállalatot testesít meg, amely innovatív termék- és szolgáltatásválasztékkal különbözõ piacokon tevékenykedik. Ismert fejlesztõi partnerként és a globális autóipar közvetlen beszállítójaként, valamint vezetõ nemzetközi biztonságtechnikai rendszerházként a Rheinmetall hosszú távú megatrendeket alkalmaz az alaptechnológiákban szerzett magas szintû szakértelmére támaszkodva, és innovatív megoldásokat dolgoz ki jövõorientált új magas növekedési potenciállal rendelkezõ piacok igényei szerint a biztonságos és élhetõ jövõ érdekében. A fenntarthatóságra történõ összpontosítás a Rheinmetall stratégiájának szerves része. A vállalat célja, hogy 2035 -re elérje a CO2-semlegességet.

Elérhetőség

Felelős kapcsolattartó személy: Merch Leonie

Toborzási hotline: Schönekker Gabriella
(magyar anyanyelvű)

+49 170 888 2509