Feladatok

  • Az átfogó szoftverarchitektúrába ágyazott szoftverkomponensek és alrendszerek tervezése, fejlesztése, tesztelése és bevezetése
  • A vonatkozó szoftverkomponensek dokumentálása és a rendszerintegráció támogatása
  • Szoftverprototípusok készítése és kísérletek elvégzése az alternatív tervek értékelésére
  • Elmélyedés a probléma technikai részleteiben, illetve azok értelmezése, továbbá a megoldás érdekében az együttműködés elősegítése
  • Tájékozódás a meglévő és a legmodernebb szoftvertechnológiák területén
  • Fiatalabb mérnökök mentorálása

Elvárások

  • Informatika, mérnöki vagy kapcsolódó szakterületen szerzett bsc diploma
  • Számítástechnikai alapismeretek az algoritmustervezés, adatszerkezetek, objektumorientált tervezés és komplexitáselemzés területén
  • Több mint 5 éves tapasztalat nagy szoftverprojektekben való részvétellel, valamint az architektúrához és a tervezéshez való hozzájárulásban (teljesítmény, méretezés, karbantarthatóság, tesztelhetőség stb.)
  • Nagyon jó programozási és tervezési készségek legalább egy fontos objektumorientált programozási nyelven (C++, C#, Java)
  • Kifejezett előnyt jelent a C# nyelvben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat a modern CI/CD automatizálási gyakorlatokban
  • Előnyt jelent a szoftverfejlesztés technikai irányításában szerzett tapasztalat
  • Kiváló angol és magyar nyelvtudás szóban és írásban
  • Európán kívüli utazási hajlandóság

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Digitalizáció, hálózatépítés, kiber - a konszern elektronikus megoldások részlege a rendszerhálózat teljes láncát lefedi, az érzékelőktől a platformok és a katonák hálózatba kapcsolásán át az effektorok (részben) automatizált összekapcsolásáig. Ezt egészítik ki a kibertérben használható védelmi megoldások. A Rheinmetall ezen divíziójának további tevékenységi területei közé tartoznak az átfogó képzési és szimulációs megoldások, amelyekhez a vállalat több mint 40 éves tapasztalattal járul hozzá. Ezen kívül üzemeltetői megoldásokat is kínálunk repülőgépek számára. A divízió a Légvédelmi és Radarrendszerek, az Integrált Elektronikai Rendszerek és a Műszaki Kiadványok üzletágakra oszlik.

A világszerte több mint 25 000 alkalmazottat foglalkoztató, integrált technológiai csoportként a tőzsdén is jegyzett Rheinmetall AG egy erős anyagi háttérrel, sikeres nemzetközi tevékenységgel rendelkező vállalat, amely különböző piacokon rendkezik innovatív termék- és szolgáltatáskínálattal. A Rheinmetall a globális autóipar elismert fejlesztési partnereként és közvetlen beszállítójaként, valamint a biztonságtechnika vezető nemzetközi rendszerházaként az alaptechnológiák magas szintű szakértelmére támaszkodva foglalkozik a hosszú távú megatrendekkel, azonosítja a nagy növekedési potenciállal rendelkező, életképes új piacokat, és innovatív megoldásokat fejleszt ki a biztonságos és élhető jövő érdekében. A fenntarthatóságra való összpontosítás a Rheinmetall stratégiájának szerves részét képezi. A vállalat célja, hogy 2035-re CO2-semlegességet érjen el.

Elérhetőség

Felelős kapcsolattartó személy: Sullivan Marijke

Toborzási hotline: Schönekker Gabriella (magyar anyanyelvű)

+49 170 888 2509