Feladatok

  • havi / negyedéves / éves pénzügyi kimutatások elkészítése az IFRS és a helyi GAAP szerint, együttműködve a német anyavállalat számviteli szolgáltatójával
  • a konszernen belüli pénzügyi jelentések önálló kezelése, beleértve a különböző pénzügyi KPI-k eltéréselemzését és előrejelzését az előre meghatározott jelentési soroknak megfelelően
  • a számviteli szolgáltatóval szorosan együttműködve követelések és beszállítók könyvelése
  • a katonai környezetben megvalósuló kiterjedt ügyfélprojektek kereskedelmi projektmenedzsmentjének végrehajtása (beleértve a projektszámításokat, a beszerzést, a projektellenőrzést stb.)
  • az ERP rendszer bevezetésének és továbbfejlesztésének támogatása (SAP R3)
  • a kereskedelmi ügyvezető igazgató támogatása a vállalat létrehozásával kapcsolatos valamennyi témában

Elvárások

  • sikeresen lezárt felsőfokú tanulmányok közgazdasági, üzleti adminisztráció vagy hasonló területen
  • több éves tapasztalat kontrolling, számvitel vagy hasonló területen
  • nagy tapasztalat az MS Office termékek (különösen az MS Excel) kezelésében
  • előnyt jelent SAP R3 kezelésében szerzett tapasztalat
  • csapatjátékos személyiség és stressztűrő képesség
  • kiemelkedő koncepcionális és analitikus gondolkodás, gyakorlatias mentalitás, valamint önálló és önálló cselekvés
  • kiváló angol és magyar nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Digitalizáció, hálózatépítés, kiber - a konszern elektronikus megoldások részlege a rendszerhálózat teljes láncát lefedi, az érzékelőktől a platformok és a katonák hálózatba kapcsolásán át az effektorok (részben) automatizált összekapcsolásáig. Ezt egészítik ki a kibertérben használható védelmi megoldások. A Rheinmetall ezen divíziójának további tevékenységi területei közé tartoznak az átfogó képzési és szimulációs megoldások, amelyekhez a vállalat több mint 40 éves tapasztalattal járul hozzá. Ezen kívül üzemeltetői megoldásokat is kínálunk repülőgépek számára. A divízió a Légvédelmi és Radarrendszerek, az Integrált Elektronikai Rendszerek és a Műszaki Kiadványok üzletágakra oszlik.

A világszerte több mint 25 000 alkalmazottat foglalkoztató, integrált technológiai csoportként a tőzsdén is jegyzett Rheinmetall AG egy erős anyagi háttérrel, sikeres nemzetközi tevékenységgel rendelkező vállalat, amely különböző piacokon rendkezik innovatív termék- és szolgáltatáskínálattal. A Rheinmetall a globális autóipar elismert fejlesztési partnereként és közvetlen beszállítójaként, valamint a biztonságtechnika vezető nemzetközi rendszerházaként az alaptechnológiák magas szintű szakértelmére támaszkodva foglalkozik a hosszú távú megatrendekkel, azonosítja a nagy növekedési potenciállal rendelkező, életképes új piacokat, és innovatív megoldásokat fejleszt ki a biztonságos és élhető jövő érdekében. A fenntarthatóságra való összpontosítás a Rheinmetall stratégiájának szerves részét képezi. A vállalat célja, hogy 2035-re CO2-semlegességet érjen el.

Elérhetőség

Felelős kapcsolattartó személy: Sullivan Marijke

Magyar nyelvű toborzási hotline:

Schönekker Gabriella: +49 170 888 2509