Feladatok

  • Beszerzésmenedzsment, a beszállító keresésétől a tárgyalásokon / közbeszerzéseken át a szállításig, a közvetett anyagok beszerzésére összpontosítva (NPR = Non Product Related)
  • Beszállítók kezelése
  • Kapcsolattartás a gyártott termékkel kapcsolatos anyagok beszállítóival beszerzési kérdésekben
  • Reklamációk kezelése a minőségirányítással együttműködve
  • Igénylések feldolgozása
  • Meghatározott alkatrészek megrendelése a gyártáshoz
  • A bejövő számlák ellenőrzése és engedélyezése
  • Besegítés a beruházási pályázatokba
  • SAP törzsadatok létrehozása és karbantartása
  • Beszerzésspecifikus számadatok értékelése
  • A vállalat engedélyeinek és jogosítványainak (import, export, működési engedélyek stb.) igénylése, nyomon követése és dokumentálása
  • Kapcsolattartás a helyi és nemzeti hatóságokkal

Pályázati anyagát, kérjük, angol nyelven nyújtsa be.

Elvárások

  • Kereskedelmi területen szerzett képzés
  • Nagyfokú műszaki affinitás
  • Legalább 5 év egy termelési vállalatnál a beszerzés területén szakmai tapasztalat
  • SAP/R3 ismerete
  • Magabiztos MS Office felhasználói ismeretek
  • Kívánatos a behozatali, kiviteli és működési engedélyek terén szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, képesség csapatban való munkavégzésre, önállóság
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • A munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Hatékonyság és fedezék - a Fegyver és Lõszer üzletág portfóliója a fenyegetésnek megfelelõ, hatékony és pontos tûzerõt, valamint átfogó védelmet biztosító megoldásokat tartalmaz. Legyen szó szárazföldrõl, tengerrõl vagy levegõrõl - a Rheinmetall meggyõzõ rendszereket szállít a mai és a jövõbeli harcmezõk és hadszínterek számára. A divízió három üzletágra oszlik: Fegyver és lõszerek, Hajtómûrendszerek és Védelmi rendszerek.

A világszerte több mint 25.000 alkalmazottat foglalkoztató, integrált technológiai csoportként a tõzsdén jegyzett Rheinmetall AG egy erõs, nemzetközileg sikeres, különbözõ piacokon mûködõ vállalatot képvisel, amely innovatív termék- és szolgáltatáskínálattal rendelkezik. A Rheinmetall a globális autóipar elismert fejlesztési partnereként és közvetlen beszállítójaként, valamint a biztonságtechnika vezetõ nemzetközi rendszerházaként az alaptechnológiák magas szintû szakértelmére támaszkodva foglalkozik a hosszú távú megatrendekkel, azonosítja a nagy növekedési potenciállal rendelkezõ, életképes új piacokat, és innovatív megoldásokat fejleszt ki a biztonságos és élhetõ jövõ érdekében. A fenntarthatóság a vállalat központi stratégiáját vezérvonala, erre összpontosítva a Rheinmetall célja, hogy 2035-re CO2-semlegességet érjen el.

Elérhetőség

Felelős kapcsolattartó személy: Merch Leonie

Toborzási hotline: Schönekker Gabriella (magyar anyanyelvű)

+49 170 888 2509