jumpToMain
28366

Life Firing Tesztmérnök

Rheinmetall Hungary Zrt. in Zalaegerszeg

Ref. no.:  HU00160

Munkaidő:  Teljes munkaidő

Szerződés típusa:  Határozatlan időre szóló szerződés

FELADATOK
  • Az összes RHUN-fegyver elfogadásának lövészetének a megtervezése és szervezése
  • A berendezések ellenőrzésének/fegyvertesztelésének elvégzése az átvételi protokollnak megfelelően, az ügyfél és a minőségügyi szakemberek részvételével.
  • Az RHUN személyzetének képzése a kiképzési vezetővel együttműködve a lőtér üzemeltetésére és annak biztonsági követelményeire vonatkozóan.
  • A zalaegerszegi telephelyen végzett valamennyi lőtértevékenység biztonsági követelményeinek biztosítása.
  • Együttműködés a Honvédelmi Minisztériummal annak biztosítása érdekében, hogy az alkalmazott eljárások és folyamatok megfeleljenek a szabványoknak.
  • Eredmények elemzése, szükséges korrekciós intézkedéseket levezetése és dokumentációja
  • Az átvételi jegyzőkönyvek elkészítése és jóváhagyása a berendezések ellenőrzését követően.
  • Az RHUN Egészségügyi, biztonsági és környezetvédelmi politikájának követelményeinek való megfelelésének a biztosítása, és általában véve minden szükséges lépés és óvintézkedés megtevése a munkahely, a munkavállalók és a környezet károsodásának védelme vagy minimalizálása érdekében.
ELVÁRÁSOK
  • Hasonló feladatokban szerzett szakmai tapasztalat kívánatos.
  • Lőterek, lőfegyverek és robbanóanyagok üzemeltetésére vonatkozó szövetségi és állami törvények és rendeletek ismerése
  • Lőtereken szerzett tapasztalat, esetleg járműre szerelt fegyverekkel.
  • Közepes kaliberű fegyverek használatában szerzett tapasztalat.
  • Kerekes és lánctalpas páncélozott járművek kezelésének ismerete.
  • Önálló munkavégzésre és jó ítélőképességre való képesség
  • Erős kommunikációs és csapatmunkára való képesség, együttműködési készség.
  • Stressztűrő képesség a csúcsterhelések alkalmával
  • Nyelvtudás: Angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

AMIT KÍNÁLUNK
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért
ELÉRHETŐSÉGEK

Illetékes kapcsolattartó személy: Korinna Angyal

Ha pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.

Rheinmetall Platz 1

40476 Dusseldorf

Germany

Phone: +49 211 473-01

Fax: +49 211 473-4727