jumpToMain
40423

Machine Operator (m/f/d)

Rheinmetall Hungary Munitions Zrt in Varpalota

Ref. no.:  HU00300

Munkaidő:  Teljes munkaidő

Szerződés típusa:  Határozatlan időre szóló szerződés

FELADATOK

A Rheinmetall Hungary Munitions Zrt, a Rheinmetall csoport tagja, induló várpalotai gyárába keres gyakorlott gépkezelő munkatársat.

  • Munkabiztonsági előírások maradéktalan betartása
  • Lőszergyártó gépek kezelése munkautasításnak megfelelően
  • Alkatrészek kézi behelyezése és kivétele a gépsor egyes gépeibe
  • Termék egyes elemeinek kézi behelyezése a félkész termékbe
  • Termékek munkafázisban meghatározott vizuális minőség vizsgálata
  • Nem megfelelő termékek elkülönített gyűjtése minőségellenőrzés részére
  • Részvétel a termelési dokumentációk kitöltésében
  • Együttműködés minőségbiztosítással
  • Anyagmozgatás az egyes gépcsoportok között
  • Anyagmozgatás a termelés alapanyag raktárából és a készáru raktárba épületen belül
  • Termékek csomagolása
  • Gépek előírás szerinti ellenőrzése és tisztítása
  • Munkaterület tisztán tartása
ELVÁRÁSOK
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 5 év tapasztalat termelő gépek kezelésében
  • Középfokú műszaki végzettség előny, de nem elvárás
  • Tapasztalat szigorúan szabályozott termelési környezetben előnyt jelent
  • Tapasztalat kisebb kézi gyártósor kezelőinek vezetésében előnyt jelent
AMIT KÍNÁLUNK
  • Teljes munkaidő (heti 40 óra), kezdetben egyműszakos, később több műszakos munkarendben
  • Kultúrált, szabályozott munkakörnyezet
  • Betanulás a termelés megkezdése előtt részben külföldön
  • Szakmai előrelépés lehetősége a vállalat fejlődésével
  • Az elvárásokkal arányos jövedelem
  • Cafeteria
ELÉRHETŐSÉGEK

Illetékes kapcsolattartó személy: Marcel Lappe

Ha pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.

Rheinmetall Platz 1

40476 Dusseldorf

Germany

Phone: +49 211 473-01

Fax: +49 211 473-4727